Regulamin sesji

 1. Umówienie się na sesję zdjęciową jest jednocześnie akceptacją Regulaminu.
 2. Termin sesji najlepiej zarezerwować z miesięcznym wyprzedzeniem. Przy sesji noworodkowej wystarczy podczas rezerwacji podać termin porodu a data sesji ustalana jest po porodzie.
 3. Warunkiem rezerwacji terminu sesji jest wpłacenie bezzwrotnego zadatku w wysokości 100 zł do dwóch dni roboczych licząc od dnia ustalenia terminu sesji. W przypadku rezygnacji z sesji  zadatek przepada.
 4. Płatność za sesje następuje w dniu sesji, za dodatkowe kadry płatność przy odbiorze zdjęć.
 5. Na sesji obowiązuje bezwzględny zakaz fotografowania oraz kamerowania przez klientów.
 6. Sesja jest sesją jednej rodziny, nie łączę sesji kuzynostwa lub znajomych. W sesji biorą udział rodzice oraz maksymalnie 3 dzieci (rodzeństwo). Każda dodatkowa osoba to 35 zł dopłaty.
 7. Za bezpieczeństwo dzieci w trakcie sesji odpowiadają Rodzice lub opiekunowie, którzy pojawili się z dziećmi na sesji.
 8. Za szkody wyrządzone w trakcie sesji przez dzieci oraz innych uczestników (zniszczenie rekwizytów, ubrań lub sprzętu) koszty ponoszą Rodzice adekwatnie do wartości danego przedmiotu.
 9. Na sesje przychodzimy punktualnie. Jeśli Klient wie, że się spóźni, wymagane jest wcześniejsze powiadomienie telefoniczne. W przypadku spóźnienia sesja może zostać skrócona o czas spóźnienia.
 10. Zdjęcia do wyboru wysłane są do klienta przez specjalny program w terminie 7 dni roboczych od dnia wykonania sesji
 11. Termin wybrania zdjęć do obróbki przez klienta to 4 tyg od momentu otrzymania linku do galerii, po tym czasie zdjęcia do obróbki wybiera fotograf.
 12. Nie ma możliwości otrzymania plików bez obróbki – RAW, klient otrzymuje tylko te zdjęcia, które wybrał w ramach pakietu.
 13. Gotowy produkt należy odebrać do 30 dni od otrzymania informacji od fotografa, po tym terminie fotograf nie ma obowiązku trzymania zdjęć. Całkowity koszt ponownej realizacji produktu pokrywa Klient.
 14. Zdjęcia i produkty dodatkowe mogą zostać przesłane do Klienta kurierem DPD  za dodatkową opłatą 20 zł na terenie Polski.
 15. Termin oczekiwania na zdjęcia to 5 tygodni liczony od momentu wybrania zdjęć do obróbki przez klienta. Termin ten może się wydłużyć w okresie Mini sesji świątecznych październik-grudzień, podczas urlopu oraz choroby fotografa.
 16. Przyśpieszenie terminu oddania zdjęć do tygodnia po sesji dodatkowo 50% ceny pakietu.
 17. Przyśpieszenie terminu oddania zdjęć do 3 dni po sesji dodatkowo 100% ceny pakietu.
 18. Klient zobowiązany jest do zapoznania się z portfolio Fotografa, jego stylem obróbki i pracy.
 19. Wszystkie zdjęcia poddawane są profesjonalnej i autorskiej obróbce nadającej im niepowtarzalnego, wyjątkowego klimatu – wedle uznania fotografa. Sposób obróbki nie podlega zmianie, reklamacjom, poprawkom, wszystko po to abyście dostali zdjęcia zgodne z moim sercem i umiejętnościami.
 20. Zakres standardowej obróbki nie obejmuje otwierania zamkniętych oczu na zdjęciu, usuwanie zmarszczek, wykonywania makijażu w programie Photoshop, "prasowania" ubrań w programie, farbowania odrostów włosów i paznokci. Taki rodzaj obróbki jest dodatkowo płatny.
 21. Istnieje możliwość wykupienia sesji w postaci voucheru, ma on ważność 6 miesięcy od daty zakupu i w tym czasie należy wykonać sesję. Opłatę za sesję należy uregulować w dniu jego zakupu, nie ma dodatkowej opłaty za Voucher. Po upływie terminu ważności voucher przepada.
 22. Przed sesją Klient deklaruje wybrany pakiet zdjęciowy, można dokupić dodatkowe ujęcie w cenie 40-45 zł w zależności od wybranego pakietu, wersja elektroniczna plus wydruk.
 23. Sesja w sobotę jest dodatkowo płatna 20% ceny wybranego pakietu.
 24. Studio w niedziele jest zamknięte, jedyny wyjątek to reportaże. Istnieje możliwość wykonania sesji w niedziele za dodatkową opłatą 50% ceny wybranego pakietu.
 25. Sesja studio plus plener - dopłata do sesji 100 zł.
 26. Plenery wykonuje na terenie Rzeszowa i okolic, Domaradza i Trześniowa. Dojazd do 15 km poza Rzeszów jest w cenie sesji, powyżej ustalamy koszt dojazdu indywidualnie.